JKESS inženjering uvidi
Dobijte citat→Shrani energije C&I za slabom mrežom i visoko-temperatursko okruženje: kakve promjene u dizajnu sustava?
U slučaju da se sustav za upravljanje energijom ne može koristiti u skladu s člankom 6. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, on se može koristiti u skladu s člankom 6. točkom (b) ovog članka. Evo 5 promjena u dizajnu koje odvajaju održiv projekt od izbjegavanja zastoja i garancijskih sporova.
Ključne informacije
- Slabim mrežama i tropskom klimom mijenjaju se ograničenja dizajna. U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, za sve projekte koji su predmet projekta, za koje se primjenjuje ovaj članak, za koje se primjenjuje sljedeći članak, primjenjuje se sljedeći standard:
- Standardne pretpostavke BESS-a mogu propasti na slaboj mreži: stabilan napon, stalna frekvencija i kontrolirani okoliš ne mogu se uzeti za gotovo.
- Toplota i vlažnost djeluju različitim mehanizmima. Toplota ubrzava starenje stanica i može povećati neravnotežu; vlažnost, kondenzacija i kontaminacija solom ugrožavaju izolaciju, spojeve i pouzdanost komunikacije.
- Pet promjena je bitno: u slučaju da je to potrebno, potrebno je osigurati da se u skladu s člankom 6. stavkom 1. točkom (a) i (b) Uredbe (EU) br. 528/2012 i u skladu s člankom 6. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 525/2012 i člankom 6. stavkom 2. točkom (b) Uredbe (
- U skladu s člankom 3. stavkom 2. BMU-H5-16 ima aktivno uravnoteženje do 2A i radni opseg elektronike od -25 °C ~ 85 °C. U slučaju da se ne provede ispitivanje, potrebno je utvrditi da je testiranje provedeno u skladu s člankom 6. stavkom 2.
01 / Problem dizajna
Zašto standardni BESS dizajnovi ne uspijevaju u slabijoj mreži i tropskim klimatskim uvjetima
U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. U slučaju slabog sustava, te pretpostavke treba testirati na mjerenom naponu, frekvenciji, trajanju prekida i uvjetima kvarova. "Sistem za upravljanje frekvencijom" je sustav za upravljanje frekvencijom koji se koristi za upravljanje frekvencijom. To su scenariji projekata za istraživanje, a ne univerzalne vrijednosti za jugoistočnu Aziju, Bliski istok, Afriku ili Latinsku Ameriku.
Lokalna klima dodaje još jedan niz ograničenja. U tropskim područjima temperatura okoline može biti iznad 35 °C i relativna vlažnost iznad 80%; u pustinjama može biti ekstremne vrućine i prašine. Priobalni projekti mogu se suočiti s kontaminacijom solom. U slučaju da se radi o proizvodnji električne energije, potrebno je osigurati da se u skladu s tim kriterijima ne dovode u pitanje uvjeti za proizvodnju električne energije.
Rezultat nesukladnosti može biti ograničenje toplinske snage, gubitak korisnog kapaciteta, ponavljajuća isključivanja, komunikacijske kvarove ili alarme izolacije. Cilj projekta za deset godina nije dokaz desetogodišnje učinkovitosti na svakom mjestu, a ni predviđanje neuspjeha za 35 godina niti fiksno produženje trajanja ne može se zaključiti samo iz klime. U slučaju da se ne primjenjuje primjena ovog članka, proizvođač može se uvjeriti da je proizvod iz članka 3. stavka 1. točke (a) Uredbe (EZ) br. 765/2008 proizvođač koji je proizveo proizvod iz članka 3. stavka 1. točke (b) Uredbe (EZ) br. 765/2008 i koji je proizveo proizvod iz
02 / Usporediti pretpostavke
Standardni BESS dizajn vs. slabog i visoko-temperaturnog optimiziranog dizajna
Primjer porezne uprave U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, za sve projekte koji su predmet zahtjeva za odobrenje, za koje se primjenjuje članak 3. točka (a) ovog članka, za koje se primjenjuje članak 3. točka (a) ovog članka, za sve projekte koji su predmet zahtjeva za odobrenje, za
| Sredstva za upravljanje Stabilna mreža, umjerene pretpostavke |
Optimizirano za slabost mreže i visoke vremenske temperature |
|---|---|
| Standardna pretpostavka Napetostni prozor U slučaju da je to moguće, za određivanje vrijednosti za određenu kategoriju vozila, potrebno je utvrditi: | Optimizirani dizajn Sastavljeni prozor U slučaju da je sustav za upravljanje električnom energijom u sustavu za upravljanje električnom energijom u sustavu za upravljanje električnom energijom u sustavu za upravljanje električnom energijom u sustavu za upravljanje električnom energijom u sustavu za upravljanje električnom energijom u sustavu za upravljanje električnom energijom u sustavu za upravljanje električnom energijom u sustavu za |
| Standardna pretpostavka Stabilnost frekvencije U slučaju da je to moguće, mora se utvrditi da je to moguće. | Optimizirani dizajn Frekvencijski odgovor Koordinacija dopuštenih frekvencijskih opsega, zaštite i oporavka pomoću podataka o mjestu. |
| Standardna pretpostavka Neprovjereno prijenos Ako je potrebno, uključite i drugi mehanizmi za upravljanje brzinom. | Optimizirani dizajn Validiran prijenos rezervne kopije U slučaju da je potrebno, navesti cilj za prenos u milisekundi i provjeriti kompletan PCS, prekidač i odgovor na opterećenje. |
| Standardna pretpostavka Temperaturan hladnjački temelj Uređaj se može mjeriti samo na 25 °C. | Optimizirani dizajn Smanjenje emisije Ako je potrebno, potrebno je utvrditi da je u slučaju da se ne primjenjuje presjek, da se ne primjenjuje presjek. |
| Standardna pretpostavka Nezaštićena elektronika U slučaju da je to potrebno, za svaki proizvod koji je pod uvjetom da se upotrijebi, potrebno je osigurati da je proizvod koji se koristi za proizvodnju proizvoda u skladu s člankom 6. stavkom 2. | Optimizirani dizajn Tretman zaštite od vlage, prašine i korozije U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, za sve proizvode koji se upotrebljavaju u proizvodnji vode, za koje se primjenjuje ovaj članak, utvrđuje se: |
| Standardna pretpostavka Ograničena ravnotežna snaga Zavisite od tvorničkog usklađivanja i pasivnog uravnotežavanja niske struje. | Optimizirani dizajn 2A Aktivno uravnoteženje U slučaju da se ne primjenjuje ovlaštenje za uspostavljanje ravnoteže, za svaki sustav za uspostavljanje ravnoteže, koji je uključen u sustav za uspostavljanje ravnoteže, mora se utvrditi da je u skladu s člankom 6. stavkom 2. |
| Standardna pretpostavka Osnovna komunikacijska ruta Nema dodatnog pregleda štitova, uzemljenja ili smetnji. | Optimizirani dizajn Snažna komunikacija Koordinirati odvajanje kabla, zaštitu, izolaciju, završetak i rukovanje kvarovima. |
| Standardna pretpostavka Neprovjerena garancijska omotnica U slučaju da se radi o ispitivanju, potrebno je utvrditi da je ispitivanje provedeno u skladu s člankom 6. stavkom 2. | Optimizirani dizajn Izričiti uvjeti rada U skladu s člankom 4. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, za sve proizvode koji se upotrebljavaju u proizvodnji električne energije, za koje se primjenjuje točka (b) ovog članka, za koje se primjenjuje točka (c) ovog članka, potrebno je utvrditi sljedeće: |
| Standardna pretpostavka Geografija kao zamjena U slučaju instalacije stabilne mreže, postupajte kao s univerzalnom predloškom. | Optimizirani dizajn Uloga za određenu lokaciju Proizvodi u tropskim, pustinjskim, obalnim, udaljenim i otočkim područjima treba procijeniti na temelju njihovih mjerenih uvjeta. |
| Standardna pretpostavka Nepotvrđeni životni vijek Nominalan desetogodišnji plan bez dokaza o uspješnosti. | Optimizirani dizajn U skladu s člankom 4. stavkom 2. Proizvodnja i proizvodnja električnih goriva |
03 / Pet promjena na razini sustava
5 promjena u dizajnu koje čine BESS održivim u slabim mrežama i visoko vremenskim okruženjima
-
Prozori s velikim naponom i frekvencijom
Ako je to potrebno, provjerite da li je to moguće. U slučaju da se sustav ne može koristiti za upravljanje frekvencijom, sustav može se koristiti za upravljanje frekvencijom. U slučaju da je BMS namijenjen za 801000V DC, on sam po sebi ne uspostavlja mogućnost prelaska AC-a ili dopuštenje za održavanje priključenja izvan lokalnih granica zaštite.
Ako je to moguće, u slučaju da se radi o električnom sustavu, u skladu s člankom 6. stavkom 2. točkom (a) ovog Pravilnika, mora se utvrditi da je to jedinična jedinica za upravljanje električnim sustavom. U slučaju da se radi o električnom gorivu, potrebno je utvrditi da je električni goriv u skladu s člankom 6. stavkom 3. JKESS HV glavna platforma pruža CAN/RS485 interfejse za integraciju, ali definicije poruka, ponašanje firmvera i oporavak od grešaka još uvijek moraju biti dogovoreni.
U slučaju da se ne provodi ispitivanje, ispitivanje se provodi u skladu s člankom 6. stavkom 2. Ako se ne primjenjuje, sustav za zaštitu od prekida ili podnapita mora biti potpuno potpuno potpuno potpuno potpuno.
-
U skladu s člankom 4. stavkom 2.
U slučaju da je to moguće, potrebno je utvrditi veličinu vozila. U slučaju da je proizvodnja električne energije u skladu s člankom 6. stavkom 1. U slučaju da je temperatura u komoru 45 °C ili više, procjenjuje se proizvodnja topline u ćeliji, gubitak PCS-a, solarni dobici u kućištu, opterećenje filtera, učinkovitost ventilatora i potrošnja energije rashladnom opremom.
U skladu s člankom 6. stavkom 1. točkom (a) ovog Pravilnika, "specifikacija" znači specifikacija koja se primjenjuje na sve komponente koje se upotrebljavaju za mjerenje temperature. U slučaju da se ne primjenjuje primjena ovog standarda, potrebno je utvrditi razinu i razinu otpada. Pokrivenost senzora i vrijeme odgovora važne su koliko i broj kanala.
U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) ovog Pravilnika, "elektronska jedinica" znači jedinica koja je opremljena električnim sustavom za punjenje ili pražnjenje baterije. Na stranici proizvoda HV-BC250 odvojeno je navedena operacija od -20 °C do +65 °C. U slučaju da je to moguće, mora se provjeriti da je to moguće. Ventilacija sama po sebi ne može ohladiti stanice ispod okolne temperature; mjesto može zahtijevati klimatizirano hlađenje.
-
Tri zaštitne metode: vlažnost, sol i plijesan
Ulozi za projektiranje su vlažnost, kondenzacija i kontaminacija. tri-proof tretman obično se odnosi na konformno premazovanje namijenjeno poboljšanju otpornosti na vlagu, kontaminaciju solom i rast gljivica. Sistem premaza, pokrivenost, kontrola procesa i ekološka kvalifikacija određuju stvarnu ostvarenu zaštitu.
Za tropske ili obalne projekte navesti potrebno tretiranje ploča JKESS-om i dobiti potvrdu o isporučenoj konfiguraciji. U slučaju da je proizvod na raspolaganju za proizvodnju, za proizvodnju ili za proizvodnju proizvoda, potrebno je utvrditi razinu i razinu razine. Povezivači, žlijezde kablova, udaljenosti izolacije i uzemljenje trebaju vlastitu procjenu.
U slučaju da se ne primjenjuje sustav za kontrolu vlažnosti, potrebno je osigurati da se ne dovodi u pitanje smjernica za kontrolu vlažnosti. U slučaju da se ne primjenjuje sustav za zaštitu od zračenja, potrebno je osigurati da se ne dovode u pitanje uvjeti za zaštitu od zračenja. U skladu s člankom 3. stavkom 2. stavkom 2.
-
U slučaju da je to potrebno, potrebno je provjeriti da li je to moguće.
U slučaju da se ne može utvrditi primjenjivo prekid prije izbora arhitekture. Proizvodna linija, motor pod kontrolom kontaktora, hladnjača i opterećenje servera mogu imati različite tolerancije prekida i ponovnog pokretanja. U slučaju da je to potrebno, potrebno je utvrditi vrijeme prijenosa.
U slučaju da je to potrebno, sustav za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje sustavom za upravljanje Međutim, komunikacijski sučelje ili zapovijed milisekunde ne dokazuju prenos rezervne kopije u milisekundi. U slučaju da je sustav uključen u sustav za upravljanje električnom energijom, mora se provjeriti da je sustav uključen u sustav za kontrolu električne energije.
Ako je potrebno rezervirati u milisekundi, odabrati odgovarajuću PCS i opremu za prijenos, održavati potrebnu rezervu baterije i testirati integrirani sustav pri reprezentativnom opterećenju i SOC. U slučaju da se ne provjeri, ispitni sustav mora biti u stanju provjeriti da je ispitni sustav u stanju provjeriti.
-
Aktivno uravnoteženje za održavanje konzistencije SOC stanice
Aktivno uravnotežavanje obraća se neravnoteži naplaćivanja; hlađenje obraća se temperaturi. Razlike u samoprazniku, kapacitetu i temperaturi mogu uzrokovati da ćelije dostignu svoje granice napona u različito vrijeme. U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EZ) br. 765/2008 Komisija je odlučila da se odredi da se u skladu s člankom 3. točkom (b) Uredbe (EZ) br. 765/2008 ne primjenjuje ograničenje na proizvodnju električne energije.
U specifikaciji proizvoda BMU-H5-16 naveden je do 2A aktivnog uravnotežavanja po kanalu. Aktivno uravnoteženje prenosi energiju između stanica, dok pasivno uravnoteženje raspršuje višak naboja kao toplinu. U slučaju da je sustav za upravljanje frekvencijom u skladu s člankom 6. stavkom 2. točkom (a) ovog Pravilnika, radi se na to da se radi na različitim frekvencijama.
U slučaju da se primjenjuje jedna od sljedećih opcija:
Charge difference = 314 Ah × 0.5% = 1.57 Ah
Ideal balancing time = 1.57 Ah ÷ 2 A
= 0.785 h ≈ 47 minutesOvo je idealna izračuna za prijenos 1,57Ah pri stalnom neto 2A. U slučaju da je to potrebno, sustav će se koristiti za izračun vrijednosti. U slučaju da se ne primjenjuje primjena ovog standarda, ne može se utvrditi da je primjena ovog standarda primjenjiva na sve proizvode koji se upotrebljavaju za proizvodnju električne energije.
04 / Primjer veličine
Termalno razgradnja: Što se mijenja kad temperatura okoline doseže 45°C
Termalno smanjenje smanjuje dopuštenu snagu s povećanjem temperature. Za početnu mjerenje veličine, pomnožite referentnu snagu sa faktorom ovisnim o temperaturi, a zatim provjerite granice baterije, PCS-a, kućišta i pomoćne snage zajedno.
U skladu s člankom 4. stavkom 2.
Available Discharge Power = Rated Power × Derating Factor (T_ambient)
| Temperatura okoline | Primjer koeficijenta devalvacije | Svaka emisija iz sustava za upravljanje energijom |
|---|---|---|
| 25°c | 1.00 | 100 kW |
| 35°C | 0.95 | 95 kW |
| 45°C | 0.85 | 85 kW |
| 55°C | 0.70 | 70 kW |
Koristite ekstremnu temperaturu mjesta, a ne godišnji prosjek. U ovom primjeru za isporuku 100 kW na 45 °C potrebno je najmanje 100 ÷ 0,85 ≈ 117,6 kW referentne snage prije drugih granica ili pomoćnih uređaja za hlađenje. U slučaju da je električna energija u skladu s uvjetima iz točke (a) ovog članka, to znači da je električna energija u skladu s uvjetima iz točke (b) ovog članka, u skladu s uvjetima iz točke (c) ovog članka, u skladu s uvjetima iz točke (a) ovog članka.
U ovom se slučaju, ako je potrebno, može koristiti i električna energija.
05 / Odgovarajte hardveru zahtjevima
Kako JKESS HV BESS ispunjava zahtjeve slabog i visokog vremenskog sustava
U slučaju da se radi o proizvodnji električne energije, potrebno je utvrditi razinu i razinu energije u sustavu. Konfiguracije o kojima se ovdje raspravljaju koriste HV-BC250 ili HV-BC150-100A master, HV-B6U slave baterijske kutije i BMU-H5-16 aktivnu jedinicu ravnoteže. U skladu s člankom 3. stavkom 1.
| Zahtjevi za projektiranje | Parametar / opseg JKESS-a | U skladu s člankom 3. stavkom 1. |
|---|---|---|
| Raspon DC napona | 801000V DC; 64S256S arhitektura u specifikaciji HV-BC250. | Podržava izbor baterije u odnosu na PCS DC prozor; performanse AC mreže ostaju PCS zahtjev. |
| Temperatura | U slučaju da je primjena ovog postupka ograničena na određene razine, primjenjuje se sljedeći postupak: | U slučaju da se ne primjenjuje homologacija, homologacijski postupak se provodi u skladu s člankom 6. stavkom 2. |
| Tolerancija vlažnosti | 090% RH je cilj projekta u ovom izvješću o projektiranju, a ne provjerena ocjena za cijeli sustav. U skladu s člankom 3. točkom (a) ovog Pravilnika, "sredstva za upravljanje" su: | U slučaju da je to moguće, potrebno je utvrditi ograničenje vlažnosti u skladu s člankom 6. stavkom 2. |
| Nadmorska visina | u slučaju da je to potrebno, za potrebe primjene ovog članka, za sve vrste vozila, u skladu s člankom 6. stavkom 1. | Ako je to potrebno, provjerite da li je to moguće. |
| Aktivno uravnoteženje | "Predmetna vrijednost" je vrijednost koja se može izračunati na temelju vrijednosti za svaku od sljedećih vrijednosti: | U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, za sve proizvode koji sadrže supstancu za proizvodnju, za koje se primjenjuje metoda za izračun emisije, utvrđuje se sljedeća metoda: |
| Monitoring temperature | u slučaju da je to moguće, potrebno je utvrditi da je to moguće samo ako je to moguće. | U slučaju da se ne primjenjuje sustav za zaštitu od topline, mora se provjeriti da li je sustav za zaštitu od topline u skladu s člankom 6. stavkom 3. |
| Hlađenje | Inteligentno hlađenje zraka / kontrolirani ventilator u robskom kompletu. | U slučaju da je potrebno dodatno hlađenje, potrebno je osigurati da se ne smanji temperatura. |
| Komunikacija | CAN / RS485 na masteru; arhitektura lanac-džiz s određenim robskim sučelje. | U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, poduzeća mogu se odlučiti o: |
| Proširenje sustava | 416 slave box-a; oko 64256kWh projektne klase, ovisno o izboru ćelije. | U slučaju da se ne primjenjuje sustav za upravljanje energijom, sustav za upravljanje energijom može se upotrebljavati za upravljanje energijom. |
| Dokumentacija sukladnosti | U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, proizvođač može upotrebljavati proizvod za proizvodnju električne energije u skladu s člankom 3. točkom (a) ovog članka. | U slučaju da je sustav u stanju da se koristi za upravljanje mrežama, potrebno je osigurati da se ne koristi za upravljanje mrežama. |
Kapacitet je izračun, a ne jamstvo broja kutija. S 16 serija LFP stanica po kutiji na nominalnom 3,2 V i 314 Ah, svaka kutija ima nominalnu energiju od oko 16,08 kWh. U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) Uredbe (EZ) br. 726/2009 Komisija je odlučila da se za proizvodnju električne energije iz obnovljivih izvora za proizvodnju goriva za proizvodnju goriva za proizvodnju goriva za proizvodnju goriva za proizvodnju goriva za proizvodnju goriva za proizvodnju goriva za proizvodnju gori 64256kWh opisuje približnu razinu projekta.
Svrha: U skladu s člankom 4. stavkom 1. ; specifikacije za master-and-slave kit ; U skladu s člankom 4. stavkom 2. ; HV Slave 6U kompleti - Što? Pregledan 10. listopada 2026.
U članku 1. točki (a) se navodi da se u skladu s člankom 2. točkom (a) ovog članka, u slučaju da se u slučaju izloženosti na temelju članka 1. stavka 2. točke (a) ovog članka, primjenjuje samo jedna od sljedećih opcija: U tablici se navodi opseg svake odabrane vrijednosti. U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012
06 / Uvođenje scenariji
U slučaju da se radi o električnoj mreži, to znači da se radi o električnoj mreži koja se koristi za upravljanje električnom energijom.
U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EZ) br. 765/2008 Komisija je odlučila o uvođenju mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera za utvrđivanje mjera
Južnoistočna Azija / Proizvodnja
Hrana, pakiranje i lagana industrija
Česti prekidi mogu zaustaviti proizvodnju i povećati gubitke ponovnog pokretanja. U skladu s člankom 3. stavkom 2. stavkom 2.
Srednji istok / Komercijalni
Hoteli, supermarketi i uredi
Potreba za klimatizacijom može se poklopiti s vanjskim uvjetima od 45 °C. U slučaju da se ne uspije osigurati da se električna energija u sustavu za toplotu ne smanjuje, potrebno je utvrditi razinu smanjenja potražnje.
Afrika / Delovanje na daljinu
U rudarstvu i poljoprivrednoj preradi
Udaljene ustanove mogu koristiti PV, skladištenje i generaciju u kombinaciji. U slučaju da se ne provodi isporuka, potrebno je osigurati da se ne dovode u pitanje uvjeti iz članka 6. stavka 2.
Ostrva / hibridne mikrogridi
Zajednice i turistička odmarališta
S druge strane, u skladu s člankom 3. stavkom 1. U skladu s člankom 3. stavkom 1. točkom (a) ovog članka, prijenos energije iz obnovljivih izvora može se izračunati na temelju podataka iz članka 4. stavka 1. točke (b) Uredbe (EU) br. 525/2014.
Proizvođač hladnih lanaca
Proizvodnja i distribucija
Visoke temperature na otvorenom povećavaju potražnju za hlađenjem. U slučaju da se primjenjuje primjena ovog članka, za svaku od tih vrsta vozila, primjenjuje se sljedeći uvjet:
U skladu s člankom 4. stavkom 2.
Bazne stanice i podatkovni objekti
U slučaju da se ne primjenjuje sustav za upravljanje energijom, sustav za upravljanje energijom može se upotrebljavati za upravljanje energijom. Viši distribucijski napon smanjuje struju na određenoj snazi, ali gubitci konverzije, potražnja u stanju pripravnosti i performanse prijenosa još uvijek trebaju biti procijenjeni.
07 / Direktni odgovori
Često postavljana pitanja
Zašto standardni BESS dizajnovi ne uspiju u slabim mrežnim okruženjima?
BESS može imati slabije performanse kada se njegovo operativno okno PCS-a, postavke zaštite ili rezervna arhitektura ne podudaraju s mjerenim poremećajima mreže. "Specifična frekvencija" ili "stvarna frekvencija" koja je veća od 100 Hz ili veća od 100 Hz ili veća od 100 Hz ili veća od 100 Hz ili veća od 100 Hz ili veća od 100 Hz ili veća od 100 Hz ili veća od 100 Hz ili veća od 100 Hz ili veća od 100 Hz ili Ako je to moguće, prijenos energije u skladu s člankom 6. stavkom 2. točkom (a) ovog članka može se provjeriti na temelju sljedećih uvjeta:
Kako visoka temperatura okoliša utječe na performanse BESS-a?
Visoka temperatura ubrzava starenje stanica i može smanjiti upotrebljivu snagu kroz toplinsko smanjivanje. U ilustrativnoj tablici ovdje, 100 kW brojčano množen sa faktorom 0,85 daje 85 kW na 45 °C; stvarna vrijednost zahtijeva krivu odabranog sustava. BMU-H5-16 navodi rad elektroničke opreme od -25 °C do +85 °C, dok HV-BC250 navodi rad elektroničke opreme od -20 °C do +65 °C. Ni jedan od raspona ne utvrđuje operativne granice baterije.
Što je toplinska degradacija i zašto je to važno za moj projekt?
U slučaju da se proizvod ne može upotrebljavati za proizvodnju električne energije, mora se upotrebljavati električna energija. Faktor 0,85 na 45 °C koji se koristi u ovom članku primjer je, a ne univerzalna ili provjerena krivulja JKESS-a. U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, za potrebe provedbe ovog članka, za proizvodnju električne energije u skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, potrebno je utvrditi:
Kako aktivno uravnotežavanje pomaže u okruženjima visokih temperatura?
Razlike u temperaturi i ćelijama mogu doprinijeti divergenciji SOC-a, što uzrokuje da pojedine ćelije ranije dostignu granice napona. BMU-H5-16 navodi aktivno uravnoteženje do 2A, prijenos naboja unutar baterije umjesto oslanjanja samo na otporno pražnjenje. Za 314Ah ćelije, pomicanje razlike punjenja od 0,5% pri konstantnoj neto 2A traje približno 47 minuta u idealnom izračunu; stvarno vrijeme ovisi o uvjetima rada. U skladu s člankom 3. stavkom 2.
Što znači tretiranje "tri dokaza" za BESS elektroniku?
Trostruki tretman obično se odnosi na konformno premazovanje namijenjeno poboljšanju otpornosti na vlagu, kontaminaciju solom i rast gljivica. Zaštita ovisi o materijalu, kvaliteti primjene, pokrivenosti i ekološkoj kvalifikaciji. U slučaju da se ne primjenjuje, potrebno je utvrditi da je proizvod u skladu s člankom 6. stavkom 2.
Ako je to moguće, provjerite je li moguće.
Brzi prijenos je sposobnost na razini sustava koja ovisi o PCS-u, prijenosnoj opremi, kontrolama i opterećenju. U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, "službenici" su osoblje koje je podređeno nadležnom tijelu. U slučaju da je to potrebno, provjerite da li je to moguće.
U kojem se rasponu napona podržava JKESS HV BESS?
U glavnoj specifikaciji HV naveden je raspon 801000V DC i arhitektura 64S256S. U slučaju da se pretpostavlja nominalna napetost od 3,2 V po LFP ćeliji, 64S i 256S odgovaraju nominalnim napetostima od 204,8 V i 819,2 V. Ako je to moguće, potrebno je utvrditi da je to u skladu s člankom 6. stavkom 1.
Koliko je slave boxova može biti uloženo u instalaciju slabog mreže?
Službeni paket JKESS-a za majstore i robove podržava 416 kutija za robove baterije po majstoru, podložno odobrenoj konfiguraciji i mehaničkoj instalaciji. U slučaju da je to moguće, prijenosni sustav mora biti u skladu s zahtjevima iz točke 6. U skladu s člankom 3. stavkom 1. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 Komisija je odlučila da se u skladu s člankom 2. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EU) br. 528/2012 primjenjuje odredba iz članka 3. stavka 1. Proširenje mora slijediti odobren postupak usklađivanja ćelija i puštanja u rad.
U slučaju da je proizvod u pitanju, mora se upotrebljavati i druga sredstva za proizvodnju.
U skladu s člankom 3. stavkom 2. točkom (a) Uredbe (EZ) br. 765/2008 i člankom 3. stavkom 3. točkom (b) Uredbe (EZ) br. 765/2008 i člankom 4. točkom (c) Uredbe (EZ) br. 765/2008 i člankom 4. točkom (c) Uredbe (EZ) br. 7 U ovom slučaju, ako se ne provjeri, u slučaju da se ne provjeri, u slučaju da se ne provjeri, u slučaju da se ne provjeri, u slučaju da se ne provjeri, u slučaju da se provjeri, u slučaju da se provjeri, u slučaju da se provjeri, u slučaju da se provjeri, u slučaju da se provjeri, u U skladu s člankom 4. stavkom 2. točkom (a) ovog članka, za sve proizvode koji se upotrebljavaju u proizvodnji električne energije, za koje se primjenjuje odredba o emisiji goriva, utvrđuje se:
Koje ovlaštenja treba tražiti u BESS-u za regije s slabom mrežom?
U slučaju da je to moguće, potrebno je osigurati da se u skladu s člankom 6. stavkom 1. Na stranici paketa JKESS-a navode se GB34131-2017, a na stranicama proizvođača navedene su CE, RoHS i FCC za relevantne proizvode. U slučaju da je to potrebno, Komisija može provjeriti da je to potrebno za utvrđivanje odgovarajućih zahtjeva za BESS.
Planiranje BESS-a za mjesto s slabom mrežom ili visokim temperaturama?
Podijelite svoje uvjete na mjestu fluktuacije napona, profil okolne temperature, razine vlažnosti s našim inženjerskim timom. Pomoći ćemo vam da se te ograničenja uklone u modularnu HV BESS konfiguraciju koja ispunjava operativne i garancijske zahtjeve vašeg projekta.
Zahtjev za prilagođen cjenovnik→