JKESS Engineering Insights
Отримати цитату →Системи накопичення енергії для комерційних і промислових потреб у зонах з нестабільною мережею та високими температурами: які зміни потрібні в проектуванні системи?
Стандартна система накопичення електроенергії (BESS), розроблена для стабільної мережі та помірного клімату, може виявитися недостатньою на об’єкті з високою температурою, високою вологістю або нестабільною мережею. Ось п’ять змін у проектуванні, що відрізняють життєздатний проєкт від уникненних простоїв і спорів щодо гарантії.
Основні уроки
- Нестабільні мережі та тропічні клімати змінюють обмеження проектування. Вони є фундаментальними вхідними даними проєкту, а не незначною корекцією до стандартної специфікації BESS.
- Стандартні припущення щодо проектування BESS можуть не спрацювати в умовах нестабільної мережі: стабільна напруга, постійна частота та контрольовані зовнішні умови не можуть вважатися самоочевидними.
- Тепло та волога діють різними механізмами. Тепло прискорює старіння акумуляторних елементів і може збільшувати їхню незбалансованість; волога, конденсація та забруднення соллю загрожують ізоляції, з’єднувачам і надійності зв’язку.
- Мають значення п’ять змін: підходящі діапазони змінної напруги та частоти, теплове зниження потужності, електронний захист «трьох видів», затверджений проект мілісекундного перемикання (за необхідності) та активне балансування для керування розбіжністю рівня заряду елементів.
- Узгодити компоненти JKESS із повною системою. BMU-H5-16 передбачає активне балансування до 2 А та діапазон робочих температур електроніки від −25 °C до 85 °C. Температурне вимірювання на рівні комплекту, вологість на місці встановлення, висота над рівнем моря, обмеження акумулятора та вимоги до PCS мають оцінюватися спільно.
01 / Проблема проектування
Чому типові конструкції BESS не працюють у слабких мережах та тропічних кліматах
При визначенні комерційної та промислової системи акумулювання енергії на основі батарей (C&I BESS) багато покупців починають із припущень, що застосовуються для стабільного електропостачання від мережі. На об’єктах із нестабільною мережею ці припущення потрібно перевірити за даними вимірювань напруги, частоти, тривалості перерв у постачанні та аварійних умов. Наприклад, у дослідженні проекту може знадобитися оцінка відхилень напруги на ±15 % або більше й відхилень частоти понад ±1 Гц. Це — сценарії конкретних проектів для аналізу, а не універсальні значення для Південно-Східної Азії, Близького Сходу, Африки чи Латинської Америки.
Місцевий клімат створює ще один набір обмежень. На тропічній установці температура навколишнього середовища може перевищувати 35 °C, а відносна вологість — тривало залишатися вище 80 %; на пустельному майданчику, навпаки, поєднуються екстремальні температури й пил. Прибережні проекти можуть стикатися з забрудненням сіллю. Потужність системи охолодження, узгодження теплоізоляції, захист корпусу та прокладання ліній зв’язку мають враховувати реальні умови експлуатації, у тому числі конденсацію під час добових коливань температури.
Невідповідність може призвести до обмеження теплової потужності, втрати корисної ємності, багаторазових вимкнень, несправностей зв’язку або спрацювання сигналів аварії ізоляції. Десятирічна мета проекту не є доказом десятирічної роботи на кожному окремому майданчику, і ні прогноз відмов через 3–5 років, ні фіксоване продовження терміну служби не можна визначити лише на основі кліматичних умов. Практичне питання полягає в тому, чи обрані елементи, система управління батареями (BMS), перетворювальна система живлення (PCS), система охолодження та наданий гарантійний документ повністю охоплюють запланований цикл навантаження й умови експлуатації.
02 / Порівняти припущення
Стандартний дизайн BESS порівняно з оптимізованим дизайном для слабких мереж та високих температур
Прикладне порівняння закупівель. Базові припущення нижче — це приклади проекту з недостатньо чітко визначеними вимогами, а не обмеження, спільні для всіх стандартних BESS.
| Стандартний BESS Стабільна мережа, помірні умови |
Оптимізований для слабких мереж та високих температур |
|---|---|
| Стандартне припущення Вікно напруги Вибір змінного струму, заснований лише на номінальному прикладі вікна ±10%. | Оптимізований дизайн Вікно змінного струму, адаптоване до конкретного місця Оцінити відхилення на ±15 % або більше, якщо вони зафіксовані; вказати поведінку PCS у робочому режимі та під час проходження перешкод згідно з місцевими правилами електромережі. |
| Стандартне припущення Стійкість частоти Припустити, що частота 50/60 Гц залишається в межах прикладного діапазону ±0,5 Гц. | Оптимізований дизайн Частотна відповідь Узгодити допустимий діапазон частоти, захист і відновлення за допомогою даних об’єкта. |
| Стандартне припущення Неперевірений перехід Покладатися на зовнішній перемикач без перевірки перерви навантаження. | Оптимізований дизайн Перевірений резервний перехід Вказати цільовий час переходу в мілісекундах, де потрібно, і перевірити повну реакцію PCS, комутаційного обладнання та навантаження. |
| Стандартне припущення Основа охолодження для помірного клімату Розрахувати розмір встановлення лише за номінальним значенням при 25 °C. | Оптимізований дизайн Зниження номінальної потужності для гарячих місць Оцінити умови при температурі 45 °C та вище, допоміжні системи охолодження, потік повітря та обмеження потужності, що залежать від температури. |
| Стандартне припущення Електроніка без захисту У проекті немає вимог щодо захисту від вологи або забруднення. | Оптимізований дизайн Обробка трипротекторним покриттям Вказати тип конформного покриття, підходящі роз’єми та засоби керування впливом вологи, солевого забруднення та грибкового росту. |
| Стандартне припущення Обмежений потенціал балансування Залежить від заводського підбору компонентів та пасивного балансування при низькому струмі. | Оптимізований дизайн активним балансуванням 2 А Використовувати передачу заряду для керування розбіжністю SOC в межах затверджених умов балансування. |
| Стандартне припущення Базове маршрутизація зв’язку Додатковий аналіз екранування, заземлення або перешкод не проводиться. | Оптимізований дизайн Надійний зв’язок Координація розділення кабелів, екранування, ізоляція, приєднання та усунення несправностей. |
| Стандартне припущення Гарантійний термін без перевірки Припустити, що номінальне значення при 25 °C ±5 °C також охоплює екстремальні умови на об’єкті. | Оптимізований дизайн Чітко визначені умови експлуатації Домовитися про температуру, вологість, цикл навантаження та умови зниження потужності для всієї системи письмово. |
| Стандартне припущення Географія як показник Розглядати встановлення в мережі зі стабільним живленням як універсальний шаблон. | Оптимізований дизайн Застосування, специфічне для об’єкта Оцінювати проекти в тропічних, пустельних, прибережних, віддалених та островних регіонах за їхніми виміряними умовами. |
| Стандартне припущення Непідтверджений термін служби Номінальний десятирічний план без доказів ефективності роботи на гарячому майданчику. | Оптимізований дизайн Документована основа терміну служби Перевірити цільовий термін проекту за даними старіння акумуляторних елементів, експлуатаційних обмежень, технічного обслуговування та узгодженого гарантійного покриття. |
03 / П’ять змін на рівні системи
П’ять конструкторських змін, що роблять систему накопичення електроенергії на акумуляторах (BESS) життєздатною в умовах слабкої мережі та високих температур
-
Широкі діапазони напруги та частоти
Розділити вікно змінного струму (AC) мережі від вікна постійного струму (DC) акумулятора. Перетворювач постійного струму в змінний (PCS) визначає, як система реагує на порушення напруги та частоти в мережі. Система управління акумуляторами (BMS), розрахована на діапазон 80–1000 В постійного струму, сама по собі не забезпечує здатності до роботи під час кратковчасних відхилень параметрів мережі (ride-through) чи дозволу залишатися підключеною поза межами локальних захисних параметрів.
Для об’єктів із виміряними коливаннями напруги близько ±15 % або змінами частоти понад ±1 Гц вкажіть допустимий діапазон PCS та реакцію на збурення. Перевірте мінімальну й максимальну напругу батарейної ланцюгової структури в усьому діапазоні SOC та температур щодо діапазону постійного струму на вході PCS. Основна платформа JKESS HV забезпечує інтерфейси CAN/RS485 для інтеграції, проте визначення повідомлень, поведінка прошивки та відновлення після несправностей все ще потребують узгодження.
Перевірте точність вибірки та зв’язок як на екстремальних значеннях напруги, так і під час перехідних процесів. Розширення робочого діапазону не повинно порушувати захист від перевищення напруги, недостатньої напруги, анти-островного режиму чи інших обов’язкових захисних функцій.
-
Тепловий менеджмент із явним зниженням потужності
Розмір приладу має бути розрахований на найспекотнішу реалістичну робочу умову. Номінальна потужність при 25 °C — це лише одна точка на кривій теплової продуктивності. При 45 °C та вище оцінюйте тепловиділення елементів, втрати PCS, сонячне нагрівання корпусу, навантаження фільтрів, продуктивність вентиляторів та потужність, споживану системами охолодження.
У специфікації комплекту JKESS «головний–підлеглий» описано регульований вентиляторний охолоджувач та конфігурацію з восьми каналів для вимірювання температури за допомогою датчиків NTC із діапазоном вимірювання від −30 °C до +105 °C та заявленою точністю ±2 °C. Використовуйте показання температури з типових «гарячих точок» для активації керування вентиляторами, обмежень заряджання/розряджання та захисного вимкнення. Важливими є не лише кількість каналів, а й охоплення датчиками та час їхньої реакції.
Діапазон робочих температур електроніки BMU (від −25 °C до +85 °C) не визначає дозволених меж температур для заряджання чи розряджання акумуляторних елементів. На сторінці продукту HV-BC250 окремо вказано робочий діапазон від −20 °C до +65 °C. Повна система накопичення електроенергії (BESS) має дотримуватися найбільш жорстких обмежень серед усіх встановлених компонентів та обраних акумуляторних елементів. Самостійна вентиляція не може охолодити елементи нижче температури навколишнього середовища; на об’єкті може знадобитися кліматичне охолодження.
-
Три види захисту: вологи, солі та плісняви
Розглядаючи вологість, конденсацію та забруднення, слід враховувати їх як окремі параметри проектування. «Тризахисна» обробка зазвичай означає нанесення конформного покриття, призначеного для підвищення стійкості до вологи, забруднення соллю та росту грибків. Система покриття, його рівень покриття, контроль процесу та екологічна кваліфікація визначають фактичний ступінь захисту.
Для проєктів у тропічних або прибережних зонах вкажіть необхідну обробку друкованих плат у співпраці з JKESS і отримайте підтвердження щодо поставленої конфігурації. Покриття корпусу в колір RAL9003 (сигнально-білий) не забезпечує нанесення покриття на друковані плати, герметизацію корпусу чи стійкість до солевого туману. Роз’єми, кабельні вводи, відстані ізоляції та заземлення потребують окремої оцінки.
Використовуйте корпус і стратегію контролю вологості, відповідні умовам монтажного місця. Враховуйте конденсацію під час охолодження або зупинки, відведення води та доступність для технічного обслуговування. Покриття підтримує екологічний захист, але не замінює координацію ізоляції, відповідний корпус або екологічне випробування, передбачене специфікою проєкту.
-
Перемикання за мілісекунди, перевірене на навантаженні
Визначте припустимий час перерви перед вибором архітектури. Лінія виробництва, двигун із керуванням контактором, холодильна установка та навантаження сервера можуть мати різні допустимі значення перерви й повторного запуску. Необхідний час перемикання має бути вимірюваним критерієм прийняття.
Інтерфейси JKESS CAN/RS485 підтримують координацію з відповідно специфікованим PCS. Однак наявність інтерфейсу зв’язку чи команди у мілісекундах не гарантує перемикання резервного живлення за мілісекунди. Загальний час перерви включає виявлення аварії в мережі, роботу систем керування, ізоляцію чи комутацію, перехід PCS у відповідний режим та відновлення напруги на навантаженні.
У разі потреби в резервному живленні з мілісекундним часом перемикання слід обрати відповідний PCS та обладнання для перемикання, забезпечити необхідний резерв ємності акумуляторів та протестувати інтегровану систему за типових значень навантаження й SOC. У критерії прийняття мають бути враховані пуск двигунів, перевантаження, багаторазові відключення та поведінка під час повторного підключення.
-
Активне балансування для підтримки узгодженості SOC елементів
Активне балансування усуває нерівномірність заряду; охолодження регулює температуру. Різниця в саморозряді, ємності та температурі може призводити до того, що елементи досягають своїх граничних напруг у різний час. Передача заряду може зменшити розбіжність у SOC і покращити доступ до інакше недоступної ємності акумуляторного блоку.
У технічній специфікації виробу BMU-H5-16 вказано максимальний струм активного балансування — 2 А на канал. Активне балансування передає енергію між елементами, тоді як пасивне балансування розсіює надлишковий заряд у вигляді тепла. Допустимі діапазони SOC і напруги, струму, температурні обмеження та поведінка каналів одночасно залежать від конфігурації контролера; постійну роботу зі струмом 2 А за всіх умов не слід припускати.
Приклад розрахунку передачі заряду
Charge difference = 314 Ah × 0.5% = 1.57 Ah
Ideal balancing time = 1.57 Ah ÷ 2 A
= 0.785 h ≈ 47 minutesЦе ідеальний розрахунок для перенесення 1,57 А·год при постійному чистому струмі 2 А. Фактичний час балансування залежить від топології, ефективного струму, порогових значень роботи, втрат у перетворенні та кількості елементів, які потребують корекції. Балансування не відновлює втрачену ємність елементів і не забезпечує різницю температур між елементами менше ніж 3 °C або збільшення терміну служби на 15–20 %.
04 / Приклад розрахунку розмірів
Термічне зниження навантаження: що змінюється, коли температура навколишнього середовища досягає 45 °C
Термічне зниження навантаження зменшує дозволену потужність із підвищенням температури. Для попереднього розрахунку розмірів помножте опорну потужність на коефіцієнт, що залежить від температури, а потім одночасно перевірте обмеження акумулятора, PCS, корпусу та допоміжної потужності.
Спрощений розрахунок потужності розряду
Available Discharge Power = Rated Power × Derating Factor (T_ambient)
| Температура навколишнього середовища | Приклад коефіцієнта зниження навантаження | Вихідна потужність за номінальним значенням 100 кВт |
|---|---|---|
| 25°C | 1.00 | 100 kW |
| 35 °C | 0.95 | 95 кВт |
| 45°C | 0.85 | 85 KW |
| 55°C | 0.70 | 70 KW |
Використовуйте екстремальну температуру на майданчику, а не річну середню. У цьому прикладі для забезпечення потужності 100 кВт за температури 45 °C потрібно щонайменше 100 ÷ 0,85 ≈ 117,6 кВт номінальної потужності за умов посилання, перш ніж будуть враховані інші обмеження або допоміжні системи охолодження. Отримайте фактичні криві зниження потужності під час заряджання та розряджання для вибраної системи; обмеження температури електронних компонентів не визначає доступну потужність акумулятора.
Схвалений проект також має враховувати мінімальну температуру, за якої дозволено заряджання, старіння обладнання, перешкоди для повітряного потоку та запас енергії, необхідний протягом найдовшого запланованого відключення.
05 / Узгодження апаратного забезпечення з вимогами
Як система JKESS HV BESS відповідає вимогам до слабких мереж та високих температур
Використовуйте платформу JKESS HV з головними та підлеглими блоками як основу для управління акумуляторами, а потім сертифікуйте повну установку для конкретного місця. Конфігурації, про які йде мова в цьому документі, використовують головні блоки HV-BC250 або HV-BC150-100A, комплекти підлеглих акумуляторних блоків HV-B6U та активний блок балансування BMU-H5-16. Комплекти поставляються без акумуляторних елементів; кінцева продуктивність залежить від зібраної системи.
| Вимоги до конструювання | Параметри / сфера застосування JKESS | Цінність для B2B-покупців |
|---|---|---|
| Діапазон напруги постійного струму | 80–1000 В постійного струму; архітектура 64S–256S у специфікації HV-BC250. | Підтримує вибір батарейної групи з урахуванням діапазону постійного струму ПКС; експлуатаційні характеристики змінного струму мережі залишаються вимогою до ПКС. |
| Діапазон температур | BMU-H5-16: від −25 °C до +85 °C. HV-BC250: від −20 °C до +65 °C. | Визначте обмежувальний компонент і температурний діапазон для елементів перед схваленням експлуатації на гарячих об’єктах. |
| Стійкість до вологості | 0–90 % відносної вологості — це цільовий показник проекту у цьому технічному завданні, а не підтверджена загальна оцінка системи. Для окремо сертифікованого BMU: 5–95 % відносної вологості, без конденсації. | Вкажіть контроль конденсації та отримайте граничні значення вологості для шафи, з’єднувача та повної системи. |
| Висота над рівнем моря | ≤2000 м у специфікації комплекту «головний–підлеглий». | Перевірте висоту місця встановлення та будь-яке додаткове зниження потужності системи охолодження або ізоляції. |
| Активне балансування | BMU-H5-16, активне балансування до 2 А; точність вимірювання напруги на елементі на рівні комплекту ±0,005 В. | Керуйте розбіжністю SOC елементів за допомогою визначеної стратегії балансування та точного моніторингу елементів. |
| Моніторинг температури | 8-канальна конфігурація NTC у переліку комплекту; −30…105 °C / ±2 °C. У окремому переліку BMU вказано 16 каналів NTC. | Підтвердьте встановлений жгут проводів та охоплення датчиками; використовуйте зворотний зв’язок для термокерування та захисту. |
| Охолодження | Інтелектуальне повітряне охолодження / регульований вентилятор у підлеглому комплекті. | Узгодьте роботу вентилятора з температурними даними; оцініть, чи потрібне на об’єкті додаткове кондиціоноване охолодження. |
| Зв’язок | CAN / RS485 на головному пристрої; архітектура «ланцюжкового» підключення з вказаним інтерфейсом підлеглого пристрою. | Погодити відображення повідомлень, конструкцію кабелів, часові обмеження та інтеграцію з PCS до введення в експлуатацію. |
| Розширення системи | від 4 до 16 підлеглих блоків; клас проекту приблизно 64–256 кВт·год, залежно від вибору елементів. | Масштабувати напругу та номінальну енергію з урахуванням кількості модулів; перевірити напругу PCS, механічну підтримку та політику розширення. |
| Документація щодо відповідності вимогам | Посилання на сторінку комплекту вказують стандарт GB34131-2017; виробник перелічує сертифікати CE, RoHS та FCC для відповідних продуктів. | Отримати документацію, специфічну для моделі, та перевірити дійсні редакції й місцеві вимоги; ці маркування не забезпечують схвалення повної системи для підключення до мережі. |
Ємність — це розрахункове значення, а не гарантія кількості блоків. При 16 послідовно з’єднаних елементах LFP у кожному блоці з номінальною напругою 3,2 В та ємністю 314 А·год кожен блок має приблизно 16,08 кВт·год номінальної енергії. Чотири–шістнадцять блоків забезпечують, відповідно, приблизно 64,3–257,2 кВт·год номінальної енергії до врахування обмежень корисного діапазону SOC, втрат, старіння та резервних вимог. «64–256 кВт·год» описує приблизний клас проекту.
Посилання на виробника: Основні специфікації HV-BC250 ; специфікації комплекту «мастер–підлеглий» ; Специфікації BMU-H5-16 ; HV Slave 6U комплекти . Переглянуто 10 жовтня 2026 року.
Опубліковані сторінки описують різні конфігурації й містять непослідовні дані щодо датчиків та балансування. У таблиці визначено сферу застосування кожного вибраного значення. Для закупівлі, інтеграції та приймання використовуйте узгоджений модельно-специфічний технічний паспорт і перелік компонентів.
06 / Застосування сценарії
Там, де встановлено системи накопичення енергії BESS у слабких мережах і при високих температурах
Це сценарії застосування для проектування системи з урахуванням особливостей конкретного об’єкта; безперервність резервного живлення й фінансові результати залежать від обраного обладнання, профілю навантаження, тарифів і стратегії експлуатації.
Південна Азія / Виробництво
Харчова промисловість, упаковка та легка промисловість
Часті перебої в електропостачанні можуть зупиняти виробництво й збільшувати втрати під час повторного запуску. Системи зберігання енергії можуть поєднувати резервне живлення з експлуатацією за тарифами «час використання», за умови, що система переключення відповідає допустимому часу перерви на лінії, а тарифи підтримують обрану стратегію експлуатації.
Близький Схід / Комерційний сектор
Готелі, супермаркети та офіси
Потреба в кондиціонуванні повітря може збігатися з зовнішніми умовами понад 45 °C. Оцініть зниження навантаження за рахунок реально доступної потужності в спеку, одночасно забезпечуючи достатню енергію для критичних навантажень під час відключення.
Африка / віддалені операції
Гірнича справа та переробка сільськогосподарської продукції
У віддалених об’єктах можна поєднувати фотовольтаїку, акумуляторні системи й регульовані джерела живлення. Під час проектування живлення в умовах слабкої мережі чи поза нею враховуйте пускові струми двигунів, пил, доступність для технічного обслуговування, логістику палива та стабільність автономного режиму роботи.
Острови / гібридні мікромережі
Спільноти та туристичні курорти
Фотовольтаїка й акумуляторні системи можуть скоротити час роботи генераторів, якщо стратегія управління це дозволяє. Оцініть вплив солі, змінність виробництва енергії з ВДЕ, резервні потужності та здатність до запуску «з нуля»; активне балансування забезпечує узгодженість заряду всередині батарейного блоку.
Холодовий ланцюг / логістика
Холодильні склади та розподільні вантажні термінали
Високі зовнішні температури збільшують потребу в охолодженні. Підбирайте потужність компресора для запуску, основну охолоджувальну навантаженість, допустиме підвищення температури під час перерв у роботі та тривалість резервного живлення до початку використання енергії для зниження пікового навантаження.
Телекомунікації / критичні навантаження
Базові станції та центри обробки даних
Підберіть напругу системи зберігання енергії відповідно до архітектури перетворення змінного або постійного струму на об’єкті та вимог щодо безперервності живлення. Збільшення напруги розподілу зменшує струм за заданої потужності, але необхідно також оцінити втрати при перетворенні, споживання в режимі очікування та характеристики перемикання.
07 / Прямі відповіді
Поширені запитання
Чому типові конструкції систем зберігання електроенергії (BESS) не працюють у середовищах із нестабільною мережею?
Система накоплення електроенергії (BESS) може працювати не на повну потужність, якщо робочий діапазон її системи керування живленням (PCS), параметри захисту або архітектура резервного живлення не відповідають виміряним порушенням у мережі. Відхилення напруги на ±15 % або більше та відхилення частоти понад ±1 Гц — це можливі сценарії проектування, які слід дослідити; вони не є універсальними регіональними обмеженнями. Перевірте реакцію на змінний струм окремо від діапазону постійної напруги акумулятора й узгодьте всі параметри з відповідними вимогами до електромережі.
Як висока температура навколишнього середовища впливає на продуктивність BESS?
Висока температура прискорює старіння елементів акумулятора й може зменшувати доступну потужність через теплове зниження номінальних значень. У наведеній тут ілюстративній таблиці номінальна потужність 100 кВт, помножена на коефіцієнт 0,85, дає 85 кВт при 45 °C; фактичне значення вимагає використання кривої конкретної обраної системи. Електроніка модуля керування акумулятором BMU-H5-16 працює в діапазоні від −25 °C до +85 °C, тоді як для високовольтного блоку HV-BC250 цей діапазон становить від −20 °C до +65 °C. Жоден із цих діапазонів не визначає меж роботи акумуляторних елементів.
Що таке теплове зниження номінальних значень і чому це важливо для мого проекту?
Термічні обмеження зниження потужності дозволяють регулювати потужність заряджання або розряджання в міру підвищення температури, щоб утримувати обладнання в межах його робочих параметрів. Коефіцієнт 0,85 при 45 °C, використаний у цій статті, — це приклад, а не універсальна чи підтверджена крива JKESS. Розмір системи слід визначати на основі екстремальних умов експлуатації на місці та отримати повні дані про залежність потужності всієї системи від температури, у тому числі дані щодо допоміжних систем охолодження.
Як активне балансування сприяє ефективній роботі в умовах високої температури?
Температурні відмінності та розбіжності між елементами можуть спричиняти розходження в SOC, через що окремі елементи досягають граничних напруг раніше за інші. BMU-H5-16 передбачає активне балансування до 2 А, що означає перенесення заряду всередині акумулятора замість використання лише резистивного розряду. Для елементів ємністю 314 А·год переміщення різниці заряду в 0,5 % при постійному сумарному струмі 2 А триватиме приблизно 47 хвилин у ідеальному розрахунку; реальний час залежить від умов експлуатації. Балансування не замінює охолодження й не гарантує певного збільшення терміну служби.
Що означає «тризахисна» обробка електроніки системи накопичення електроенергії (BESS)?
Тризахисна обробка зазвичай стосується захисного покриття, призначеного для підвищення стійкості до вологи, солевого забруднення та росту грибків. Ступінь захисту залежить від матеріалу, якості нанесення, повноти покриття та кваліфікації у відповідності до умов експлуатації. Ця обробка не замінює відповідне корпусне виконання або контроль конденсації, а її застосування має бути підтверджене для поставленого продукту.
Чи може система накопичення електроенергії JKESS (BESS) швидко перемикатися між режимами, пов’язаними з мережею, та автономними режимами?
Швидке перемикання — це функція на рівні системи, яка залежить від перетворювача живлення (PCS), обладнання для перемикання, системи керування та навантаження. Інтерфейси JKESS CAN/RS485 підтримують інтеграцію, але сама наявність комунікаційної здатності не визначає тривалість перерви у живленні. Встановіть потрібну цільову тривалість у мілісекундах і перевірте її на навантаженні за типових умов експлуатації.
Який діапазон напруги підтримує високовольтна система накопичення електроенергії JKESS (HV BESS)?
Головна специфікація ВН вказує діапазон постійного струму 80–1000 В і архітектуру 64S–256S. За припущенням номінальної напруги 3,2 В на одну LFP-елементну ланку, 64S і 256S відповідають номінальним напругам 204,8 В і 819,2 В відповідно. Перевірте повний діапазон напруги акумулятора щодо обмежень вхідної напруги постійного струму вибраного ПКС; цей рейтинг постійного струму не визначає показників стійкості роботи в умовах мережі змінного струму.
Скільки підлеглих блоків можна змонтувати один над одним у встановленні на слабку мережу?
У переліку комплектів JKESS «головний–підлеглий» передбачено використання від 4 до 16 підлеглих акумуляторних блоків на один головний блок, за умови затвердженої конфігурації та механічного монтажу. Варіанти HV-BC250 та HV-BC150-100A мають бути підібрані відповідно до потрібного струму й вікна напруги ПКС. При 16S, 3,2 В і 314 А·год на блок номінальна енергоємність становить приблизно 64,3–257,2 кВт·год у цьому діапазоні; корисна енергоємність нижча й залежить від конкретного проекту. Розширення системи має відбуватися згідно з затвердженою процедурою підбору елементів і введення в експлуатацію.
Чи впливає висока вологість на гарантійне покриття для системи накопичення електроенергії (BESS)?
Умови вологості та конденсації можуть впливати на те, чи встановлення знаходиться в межах заданих експлуатаційних параметрів і умов письмової гарантії. Показник 0–90 % відносної вологості, зазначений у технічному завданні, тут не перевіряється як оцінка всієї системи; на окремій сторінці BMU вказано 5–95 % відносної вологості за відсутності конденсації. Підтвердьте граничні параметри повного встановлення та будь-які необхідні заходи щодо контролю вологості в договорі поставки.
Які сертифікати слід шукати у системі накопичення електроенергії (BESS) для регіонів із нестабільною мережею?
Запитайте документацію, специфічну для моделі, що стосується акумулятора, системи управління батареєю (BMS), перетворювача потужності (PCS), електробезпеки, електромагнітної сумісності (EMC) та відповідних місцевих вимог щодо підключення до мережі. На сторінці комплекту JKESS наведено посилання на стандарт GB34131-2017, а на сторінках виробників перелічені сертифікати CE, RoHS та FCC для відповідних продуктів. Перевірте обсяг документів, діючі редакції та вимоги до проекту; самі по собі ці посилання не свідчать про схвалення повної системи накопичення електроенергії (BESS) для конкретної мережі.
Плануєте систему накопичення електроенергії (BESS) для місця з нестабільною мережею або високою температурою?
Поділіться з нашою інженерною командою умовами вашого місця розташування — коливаннями напруги, профілем температури навколишнього середовища, рівнями вологості. Ми допоможемо вам підібрати модульну конфігурацію HV BESS, яка відповідає експлуатаційним вимогам та умовам гарантії вашого проекту.
Запитати індивідуальну пропозицію→